Biden Çok Dilde Yeni Call Flow Designer (CFD) Dönüşümleri!

Yeni bir Call Flow Designer (CFD) sürümü piyasaya sürüldü ve CFD uygulamaları için tablo uzantı numaralarını, Google TTS (Metinden Konuşmaya) ve STT (Konuşmadan Metne) seçenekleri, yepyeni bir Başlangıç ​​Sayfası da getiriyor Amazon Polly için sözlük ve sinirsel ses desteği olarak. CFD ses uygulamalarınızı bu yeni özelliklerle zenginleştirmek için en son 3CX v16 Güncelleme 6’yı yükleyin ve ardından yeni CFD kurulumunu indirin.

Welcome! Bienvenue! Willkommen!

Yeni CFD, sesli uygulamalarınızı çok dilli hale getirmek için Google’ ın TTS ve STT ses hizmetleri için yerleşik destek sunar, yani konuşmayı metne dönüştürme ve tersi. Yeni yeteneklerinden yararlanmak, aşağıdakileri yaparak gelişmiş ses odaklı çözümleri uygulamanıza olanak tanır:

  • Müşterilerinizle Konuşma – CFD uygulamalarınız artık müşterilerinizle kendi dillerinde konuşabilir
  • Müşterilerinizi dinleme – Sesi metne dönüştürerek ve giriş olarak veya CFD uygulamanızın akışını kontrol ederek uygulamalarınızı daha akıllı hale getirin.

120’den fazla dil ve çeşidi destekleyen CFD uygulamalarınızı, dünyanın her yerindeki müşterilerinizle iletişim kurmak için NLP (Doğal Dil İşleme) özellikleriyle geliştirebilirsiniz. Anlıyor musun?

Google TTS ve STT hizmetlerini sesli uygulamalarınıza eklemek için takip etmesi kolay kılavuzumuza bakın.

CFD Yeniden yüklendi

En son CFD ayrıca şunları ekler:

  • CFD bilgi bağlantıları, kısayol proje eylemleri, son projeler ve öne çıkan bileşenler içeren yeni bir Başlangıç ​​Sayfası görünümü. Bu, günlük işlerinizi basitleştirmenize yardımcı olacaktır.
  • Aşağıdakileri destekleyen Amazon Polly için yeni seçenekler:
    • Telaffuz sözlükleri, CFD uygulamanızda kelimelerin telaffuzlarını özelleştirmenizi sağlar.
    • Sinirsel sesler, böylece CFD uygulamanızın TTS istemleri müşterilerinize daha doğal gelebilir.

Amazon Polly’ yi CFD uygulamanızda kullanmak için bu kılavuzu izleyin.

Bir Uygulama Çağrınız Var!

CFD uygulamalarınız artık kendi uzantılarına sahip olabilir, böylece aramaları tipik 3CX tarzında arayabilir veya uzantılarına yönlendirebilirsiniz. PBX’inizin Güncelleme 6’yı çalıştırması koşuluyla, ses uygulama projenizi yeni CFD ile açın ve CFD uygulamanızı oluştururken onu ücretsiz bir uzantıya ayarlayın.

Yeni CFD’yi Alın

Yeni Çağrı Akışı Tasarımcısını ve gerekli 3CX V16 Güncelleme 6’yı yükleyin:

1. 3CX v16 Güncelleme 6’yı indirin veya dahili güncelleme işlevi aracılığıyla PBX’ inizi bu sürüme güncelleyin.

2. CFD’yi indirin ve kurun veya kurulum kılavuzundaki talimatları kullanarak güncelleyin . Değişiklik günlüğünü görüntüleyin ve özel topluluk forumumuz aracılığıyla bize geri bildiriminizi verin.

{ Bilge Bilişim Ve Telekomünikasyon Hizmetleri }
{ 0282 988 02 59 | Tıkla Konuş | Whatsapp Business }

Yorum Yazabilirsin!